آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

643 بار ۲۰ام آذر ۱۳۹۳ moji آرشیو سریال ها , نسیم خاردار بدون نظر

دانلود مجموعه طنز نه،سیم خاردار قسمت اول

دانلود برنامه نه، سیم خاردار محصول جدید شبکه نسیم

دانلود مجموعه طنز نه،سیم خاردار قسمت اول

دانلود مجموعه طنز نه،سیم خاردار قسمت اول

مجموعه طنز تلویزیونی ” نه ! سیم خاردار ” از تازه ترین تولیدات شبکه تلویزیونی نسیم است که به مدت سیزده هفته جمعه شب ها میهمان خانه مخاطبان سیما خواهد بود . سازندگان مجموعه ” نه ! سیم خاردار ” در بخش های کوتاه و متنوع ، انواع ساختارهای انیمیشن ، عروسکی ، موشن گرافیک و نمایشی را آزموده اند که برای لحظاتی لبخند شادی بر لبان بینندگان شبکه نسیم بنشانند .

امیرعلی نبویان که پیشتر در برنامه مزه غذای ایرانی توانسته توجه و علاقه تعداد زیادی از بینندگان سیما را به خود جلب کند اجرای این برنامه را بر عهده دارد .

یکی از بخش های برنامه ” نه ! سیم خاردار ” آیتم ” هورا ! هورا ” است که ماجراهای سه تروریست تکفیری را به تصویر می کشد . این بخش با تکنیک عروسکی تولید شده است.

بخش دیگر برنامه با عنوان ” سجل نامه ” در هر قسمت ، به معرفی یکی از چهره های تاریخ هنر و اندیشه اختصاص دارد که به موازات خنده و سرگرمی ، اطلاعاتی از زندگی و افکار این چهره ها به مخاطبان ارائه می‌نماید .

آیتم انیمیشن ” واکنش شهروندان ” بخش دیگری از برنامه ” نه ! سیم خاردار ” است که در قالب مقایسه میان تیپ هایی کاریکاتوری از جامعه ، نحوه مواجهه افراد با موقعیت های مشابه را به چالش می کشد .

این برنامه از فناوری های نوین رسانه در به کارگیری استودیوی مجازی و جلوه های ویژه رایانه ای در تولید بخش های مختلف استفاده می کند.

“نه، سیم خاردار” هر هفته جمعه ها ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش و دوشنبه ها در همان ساعت تکرار می شود.

دانلود مجموعه طنز نه،سیم خاردار قسمت اول

دانلود با کیفیت بالا :

Direct Link  | UploadBoy

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب